FAQ

VŠEOBECNE - ZAČÍNAME

Čo je Ready For Sport?
Ready For Sport je nový typ športového členstva, ktoré ti umožňuje vyberať si športy poskytovateľov podľa tvojej voľby. To znamená, že už sa nemusíš viazať na jeden druh športu alebo jedno fitko, ale môžeš si podľa tvojich preferencií nakombinovať tvoj ideálny športový zážitok. K tomu naviac aj výrazne finančne ušetríš. Taktiež výhoda je, že môžeš svoje opakujúce sa mesačné členstvo, jednoducho z mesiaca na mesiac upraviť na iný balík, ktorý ti akuálne vyhovuje, prípadne si dať pauzu alebo členstvo ukončiť. Svoje členstvo tak máš plne pod kontrolou. 

Ako to funguje?
Cez mobilnú appku alebo web si vyhľadáš šport, čas, miesto, rezervuješ si hodinu a môžeš ísť športovať. Stačí si vybrať z ponúkaných mesačných balíčkov, mať aktívne členstvo a môžeš naplno využívať všetky výhody

Kde môžem používať Ready For Sport?
Pozri širokú ponuku športových centier klikom na Športové centrá v appke alebo na webe. Tam si ich môžeš vyhľadať podľa zoznamu alebo mapy.

Ktoré športy sú zahrnuté?
V ponuke nájdeš napríklad jógu, pilates, zumbu, kardio, tanec, HIIT, TRX, gym a množstvo ďalších. Športy a cvičenia stále pribúdajú, aktuálne ponuky či novinky sa menia, a ty ich vždy vidíš priamo v appke alebo na webe.

Koľko vstupov môžem v jednej športovej prevádzke každý mesiac absolvovať?
Záleží od zakúpeného balíčka. V STARTER a v BASIC balíčku môžeš všetky vstupy minúť v jednom centre. V UNLIMITED balíčku máš vo väčšine centier neobmedzený počet vstupov. Pri niektorých centrách je limit nastavený na max 8x alebo 5x vstupov mesačne. Presný počet vstupov v Unlimited balíčku si nájdeš v popise na stránke každého športového centra. V prípade, že prevádzka má viac ako jednu pobočku, v zmysle počtu vstupov sa chápu ako jedna prevádzka.

Sú potrebné nejaké dopňujúce poplatky?
Nie. Ready For Sport členstvo ti zaručuje plné hradenie poplatkov za cvičenia. Vylúčené sú iba extra poplatky, ako napr. požičanie rakety, topánok, uteráku, kúpenie vody a pod., ktoré nie sú štandardne zahrnuté v bežných vstupoch  za cvičenie.

Môžem používať moje členstvo v iných mestách?
To nie je momentálne možné. Členstvo je viazané na mesto - lokáciu, na ktoré bolo zakúpené.

REZERVOVANIE CVIČENÍ

Ako si rezervujem cvičenie?
Je to jednoduché! V appke klikni na Vyhľadať a vyber si v zozname to, ktoré ti vyhovuje. Ak chceš, môžeš si dopomôcť nastavením filtra podľa času, športu, lokácie alebo tvojich obľúbených športových centier. Prejdi si detaily cvičenia a klikni Rezervovať. Hotovo! Na webe je to podobné. Klikni na Cvičenia. Ak potrebuješ, upresni svoje hľadanie cez filter, vyber a klikni zo zoznamu cvičenie, ktoré ťa zaujalo a klikni Rezervovať. Po objednaní dostaneš email o rezervácií. Info s detailami máš aj v appke alebo na webe v sekcii Moje cvičenia.

Aká je možnosť zrušenia rezervovaného cvičenia?
Ak ti do toho niečo skočí, môžeš si bez problémov vo svojom konte zrušiť už rezervované cvičenie. Stačí ísť na Moje cvičenia, tam klikni na konkrétne cvičenie a zadaj Zrušiť rezerváciu. Možnosť zrušenia cvičení je v rozmedzí od 2 do 24 hodín, podľa nastavenia konkrétneho športového partnera. V prípade, ak rezervácia cvičenia nie je zrušená v rámci stanoveného času na zrušenie a ty neprídeš, daný vstup ti prepadá, tak ako keby si ho absolvoval.

Ako ďaleko dopredu si môžem rezervovať cvičenie?
Cvičenie si môžeš rezervovať od momentu, keď sa objaví online.

Ako sa preukážem pri vstupe do fitness centra?
Po zarezervovaní cvičenia jednoducho prídeš na miesto a povieš  že si prišiel cez Ready For Sport a ukážeš v appke tvoj LÍSTOK. Nájdeš ho v appke na screene Moje cvičenia = ikonka činky a tam klikneš na ikonku LÍSTOK k danému rezervovanému cvičeniu. Tým preukážeš rezerváciu a tvoje meno s fotkou.

Môžem prísť cvičiť do športového centra aj bez rezervácie?
Nie. Všetci naši partneri potrebujú mať zaznamenanú rezerváciu v systéme. Čas, dokedy sa dá rezervovať hodina skupinového športu, závisí od voľby konkrétneho partnera. Môže to byť pár minút pred vstupom až do 12 hodín pred začiatkom hodiny.

ČLENSTVO

Aký dlhý je Ready For Sport členský cyklus?
Každý Ready For Sport cyklus trvá jeden mesiac, začínajúc dňom nákupu a automaticky sa obnovuje v ten istý deň každý mesiac. V prípade zakúpenia balíka 31. deň mesiaca automatické obnovenie prebehne v posledný deň mesiaca nezávisle od toho, koľko má mesiac dní. Príklad: Ak si zakúpiš Ready For Sport členstvo 10. októbra, tvoje členstvo sa automaticky obnoví 10. novembra. Ak si zakúpiš členstvo 31. októbra, tvoje členstvo sa automaticky obnoví 30. novembra. Nevyužité cvičenia sa neprenášajú do ďalšieho mesačného členstva.

Kedy môžem začať využívať Ready For Sport?
Od okamihu zakúpenia akéhokoľvek balíka si môžeš si rezervovať prvé cvičenie a využívať naplno Ready For Sport.

Prenášajú sa moje vstupy/kredity z mesiaca na mesiac?
Nevyužité vstupy sa neprenášajú z jedného mesačného členstva do druhého. Preto využi všetky zakúpené vstupy predtým, ako začne tvoje ďalšie mesačné členstvo.

Koľko krát môžem ísť do rovnakej pobočky, ak má športové štúdio  viacero pobočiek?
Športové centrá s viacerými pobočkami sa v tomto zmysle chápu ako jedna prevádzka. V prípade, že prevádzka má viac ako jednu pobočku, v zmysle počtu vstupov sa chápu ako jedna prevádzka.

Ako prejdem z jedného balíčka na ďaľší?
Svoj mesačný balíček môžeš z mesiaca na mesiac kedykoľvek meniť. Stačí vo svojom profile cez Zmeniť balíček vybrať iný balíček o ktorý máš záujem a uskutočniť akciu cez platobnú bránu. Zmena bude účinná od dňa tvojho obnovenia mesačného plánu. Od daného dátumu sa ti balíček zmení na novo vybratý. Pozor: zmenu balíčka je možno vykonať najneskôr 48 hodín pred začiatkom ďalšieho mesačného plánu.

Ako si zruším Ready For Sport členstvo?
Keď si prihlásený vo svojom profile, klikni na Môj účet a vyber položku Zrušiť balíček. Daj si pozor aby si zrušenie zadal aspoň 3 dni pred začiatkom tvojho ďalšieho mesačného členstva, aby si zabránil automatickému obnoveniu ďalšieho mesačného členstva.

MÔJ ÚČET

Ako si zmením heslo, fakturačné údaje alebo email?
V appke choď na Môj účet klikni na Nastavenia a potom na Upraviť profil. Tam si zmeň údaje, ktoré potrebuješ. Na webe klikni na tvoje meno vpravo hore a následne na Upraviť profil.

Čo znamená automatické obnovenie?
Je to deň, kedy sa automaticky obnovuje tvoje mesačné členstvo.

Kde si pozriem koľko kreditov/vstupov mám ešte dostupných?
V appke dané číslo nájdeš pod Účet. Na webe pod Môj aktuálny balíček.