Mayura

Mayura

Adresa

Slovinec
52
,
Bratislava - Devínska Nová Ves

Webová stránka

Mayura je priestor s domáckou atmosférou, môžete sa pripojiť k pravidelným lekciám jogy, organizujeme aj jogové kurzy a workshopy.

Ak sa k nám chystáte prísť prvýkrát, tu je pár dôležitých vecí, ktoré je dobré vedieť:
Parkovanie:
Na ulici, kde nás nájdete: Slovinec 52 je zákaz vjazdu a vjazd je povolený len dopravnej obsluhe. To znamená, že môžete vojsť autom na ulicu, ale zaparkovať môžete výhradne pred č.52. Ak bude parkovisko u nás vo dvore a pred našim domom plné, prosím neparkujte na ulici. Susedia sa sťažujú a vaše auto môže byť odtiahnuté.
Vstup:
Na dome je zvonček, zvoňte prosím na tlačidlo vedľa nápisu Mayura.
Pomôcky:
Naše štúdio jogy je vybavené pomôckami, podložky sú k dispozícii. Máme šatňu, kde sa môžete prezliecť a aj sprchu. Na lekciu si prineste pohodlné oblečenie na cvičenie, cvičíme bosý. Ak máte vlastnú podložku, neváhajte si ju priniesť, ale môžete si požičať aj od nás.
Lekcie:
Buďte ohľaduplní k spolucvičiacim a na lekciu prídite včas – v čase, ktorý je uvedený v rozvrhu už cvičíme. Počas lekcie si vypnite zvonenie na mobilnom telefóne.
Ďakujem, že ste dočítali až sem. Teším sa na vás na lekcii jogy, všetky tieto pravidlá nám pomôžu zachovať príjemnú atmosféru a kľud pre všetkých zúčastnených.

S Unlimited balíkom môžete 5x v mesačnom cykle navštíviť toto centrum.
Joga

Aktuálne cvičenia

Nie sú žiadne nadchádzajúce cvičenia