Sunflowerstudio Rača

Sunflowerstudio Rača

Adresa

Gelnická
34 Rača
,
Bratislava

Webová stránka

S Unlimited balíkom môžete neobmedzený počet krát navštíviť toto centrum.

Myšlienka založenia Sunflowerstudia vznikla v roku 2009, kedy Deniska Očenášová Moravská začala s cvičeniami pre tehuľky, mamičky, bábätká a postupne aj pre ženy, ktoré ako vieme „nikdy“ nie sú spokojné a predsa vždy je čo vylepšovať.

V priebehu niekoľkých rokov sme skúšali a testovali množstvo cvičebných programov /BODY WORK, ZUMBA, JUMPING, FLOWIN, JOGA, PILATES, CROSSFIT, BOOTCAMP, SPINNING, TAEBO, DEEP WORK, TANEC, FIT LOPTY/

Spomedzi nich sme v roku 2012, kedy bolo Sunflowerstudio založené vybrali tie, o ktorých sme boli presvedčený , že dosahujú najlepšie výsledky, sú zdraviu prospešné a sú určené pre všetkých, ktorí majú chuť sa s nami hýbať a zabávať – FLOWIN, ZUMBA , JOGA, PILATES, FIT LOPTY. Všetky tieto cvičenia boli starostlivo otestované – osobne sme absolvovali desiatky hodín cvičení, komunikujeme so zástupcami jednotlivých značiek ako FLOWIN, ZUMBA, PILATES, FIT LOPTY… V neposlednom rade v pravidelných intervaloch chodia naši inštruktori na školenia, semináre, vzájomne si pomáhame, učíme sa a posúvame sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu.

Sunflowerstudio o.z sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení. Aaktuálne sú to tieto: FLOWIN, FLOWIN KIDS, ZUMBA, ZUMBA KIDS, JOGA, PILATES, FIT LOPTY, PILOXING, PILOXING BARRE, PILOXING KNOCKOUT, DEEPWORK, POHYBOVÁ PRÍPRAVA a TANEČNÁ PRÍPRAVA. Všetky tieto cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy ako aj na spevňovanie kĺbov a chrbta. Niekoľkí z našich lektorov si prešlo rôznymi zdravotnými ťažkosťami a našli iný rozmer v našich cvičeniach, a práve týmto pomáhame našim klientom. V jednotlivých cvičeniach odstraňujeme bolesti chrbta, kĺbov, panvy pričom približne 50% klientov Sunflowerstudia navštevuje naše zariadenie za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície.

Pre všetky cvičenia máme zabezpečených certifikovaných inštruktorov, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý Vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov.

Sunflowerstudio má 4 centrá a to v Dúbravke, Ružinove , Petržalke a Rači.
Kardio

Aktuálne cvičenia

Nie sú žiadne nadchádzajúce cvičenia