DEEPWORK

18:00 - 19:00

26.04.2019

Staré Grunty 64, 84104 Bratislava
Nový, unikátny tréningový koncept, ktorý sa z Nemecka rozšíril do USA a otriasol svetom fitness a skupinového fitness sa volá deepWORK® a spája očakávania konečného užívateľa ohľadom pulzu, času a prianí.
Toto všetko je deepWORK® tréning…

deepWORK je odpoveď pre vnútorného ducha – pomáha objavovať vlastné limity bez predsudku
deepWORK cvičenia sú založené na špecifickej znalosti, tá si vyžaduje zodpovednosť a komplexné pohyby pre účastník
deepWORK pohyby sú navrhnuté tak, aby tvorili spojitosť medzi posilňovaním a relaxáciou a sú spojené s dýchacími cvičeniam
deepWORK účastníci sa hýbu a dýchajú počas tréningu vo vlastnom rytme.
DeepWORK® získava svoju intenzitu zo súčinnosti polárnych síl, ktoré sú na Ďalekom Východe známe ako Yin a Yang. Dôležitým aspektom princípu Yin a Yang je, že jeden bez druhého nemôže existovať.

DeepWORK® - tréning nám pomáha vytvoriť správnu rovnováhu vo všetkých situáciách. Účastníci môžu cítiť pozitívne efekty na ich telo, myseľ a dušu a zároveň cítiť ako sa napĺňajú energiou. Všetko čo obklopuje ľudí, čo cítia a vnímajú alebo to čo ich definuje, vyplýva z týchto dvoch opozitných síl Yin a Yang.

deepWORK® kombinuje know-how cvičenia bodyART a IRON SYSTEM. deepWORK® je atletický, jednoduchý, intenzívny, náročný, jedinečný a úplne iný cvičebný program v porovnaní so všetkými známymi tréningovými konceptami – tréning piatich elementov plný energie! Čistý funkčný skupinový tréning bez pomôcok, ktorého tvorcom je Robert Steinbacher. Kombinuje psychické a fyzické protiklady funkčného tréningu.

Viac informácií

  • NA MIESTE SA PREUKÁŽTE REZERVÁCIOU V MOBILE V APPKE
  • inštruktor Lea Grančič
  • Rezervácia je možná do 12 hodín pred začiatkom cvičenia
  • Zrušenie rezervácie je možné do 2 hodín pred začiatkom cvičenia