PILATES

PILATES

PRIDAJ SA TERAZ

07:15 - 08:15

17.09.2019

Dvořákovo nábrežie 4, River Park, 81102 Bratislava
Pilates je dokonalá súhra tela a mysle – spôsob, ako sa udržiavať v dobrej fyzickej kondícií a cítiť sa výborne po psychickej stránke. Popularitu celého sveta získal vďaka hollywoodskym hviezdam a ich odporúčaniam. Podstatou cvičenia je šesť základných princípov: dýchanie, koncentrácia, kontrola, centrum, presnosť a plynulosť. Ide o aktivitu, ktorá vyžaduje sústredenie sa na správne dýchanie a techniku vykonávania pohybov.

Je zameraná na vyrovnávanie svalovej nerovnováhy medzi preťaženými či ochabnutými svalovými skupinami. Cvičenie je zostavené z jednotlivých naťahovacích a posilňovacích cvikov, ktoré sa vykonávajú ako v stoji, tak v ľahu či v sede na podložke. Pilates vám pomôže posilniť a uvoľniť hlavne povolené chrbtové svalstvo z ustavičného sedenia pri počítači, ale aj spevniť ostatné svaly bedrové, brušné, panvové, stehenné i pažové.

Po určitom čase si tak skvele vytvarujete pevnú postavu, zlepšíte ohybnosť a konečne si narovnáte vašu boľavú chrbticu. Po lekcii Pilatesu sa budete cítiť fit, svieži a plní energie. Odbúrate stres a zbavíte sa ťažoby každodenných problémov.

Viac informácií

  • NA MIESTE SA PREUKÁŽTE REZERVÁCIOU V APPKE A OBČIANSKYM PREUKAZOM
  • inštruktor Helena
  • Rezervácia je možná do 12 hodín pred začiatkom cvičenia
  • Zrušenie rezervácie je možné do 6 hodín pred začiatkom cvičenia