Vyhľadať cvičenia

Filter

Partneri

Dátum

Lokalita

Čas

Rezervácia

Zobraziť iba aktuálne dostupné cvičenia na rezerváciu

Športy

Bojové umenia

Gym

Joga

Kardio

Pilates

Silové cvičenia

Spinning

Tanec

Raketové športy

Zumba

Vodné športy

Detské športy

Iné

nedeľa, 24.03.2019

09:00

180 min

GYM VSTUP 09:00-12:00

FlexFit
Zochová 6/8, 81103 Bratislava 

09:00

90 min

Thaibox + Kruhový tréning

Joy Zone
Fedinová 7, 85101 Bratislava 

09:00

240 min

VSTUP DO FITNESS 09:00-13:00

Erem fitness
Karloveská 32, 84104 Bratislava 

09:00

60 min

PILATES

STAR fit
Junácka 4, 83104 Bratislava 

09:00

180 min

GYM VSTUP 09:00-12:00

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

09:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

09:00

180 min

FITNESS VSTUP 09:00 - 12:00

Lokogym
Černockého 2, 83106 Bratislava 

09:00

180 min

FITNESS VSTUP 09:00-12:00

V-Fitness
Vazovová 19, 81107 Bratislava 

09:00

180 min

FITNESS 09:00-12:00

Fortius Fitness Centrum
Pribišová 6, 84105 Bratislava 

09:00

180 min

FITNESS VSTUP 09:00-12:00

Fitness Astra
Martinčekova 33, 82101 Bratislava 

09:00

210 min

GYM VSTUP 09:00-12:30

Fitness Pohoda
Fedinova 2, 85101 Bratislava 

09:00

180 min

FITNESS 09:00-12:00

Life Gym Dúbravka
Saratovská 6/A, 84102 Bratislava 

09:00

180 min

FITNESS 09:00-12:00

Life Gym Biskupice
Dudvažská 2F, 82107 Bratislava 

09:10

60 min

CROSSTRAINING

L-Activity
Jelšová 2, 900 25 Chorvátsky Grob – miestna časť Čierna Voda 

09:30

90 min

FITKO VSTUP 09:30-11:00

Fitko pre Ženy Reštart
Seberíniho 14, OC Kocka, 1 posch., 82103 Bratislava 

10:00

60 min

REDUKCIA A FORMOVANIE MALÁ SKUPINA

Individual Training Center
Bajkalská 4, 821 08 Bratislava 

10:00

75 min

ENERGY FLOW YOGA

Yoga House
Panenská 33 bud. Goetheho inštitútu, 2p., 81108 Bratislava 

10:00

90 min

TRIBE CLASS

Movement Tribe
Prešovská 45, v areáli, 82102 Bratislava 

10:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

10:00

60 min

MIX AEROBIC

STAR fit
Junácka 4, 83104 Bratislava 

10:15

60 min

Bodyform

Life Gym Biskupice
Dudvažská 2F, 82107 Bratislava 

10:15

60 min

KONDIČNÝ BOX

Workout Academy
Eisnerová 64 OC Glavica horné poschodie, 84107 Bratislava 

11:00

60 min

POWER JOGA VŠETKY ÚROVNE

NAMASTE yoga studio
Martinčeková 2, 82109 Bratislava 

11:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

11:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

12:00

180 min

FITNESS VSTUP 12:00-15:00

V-Fitness
Vazovová 19, 81107 Bratislava 

12:00

240 min

FITNESS VSTUP 12:00-16:00

Lokogym
Černockého 2, 83106 Bratislava 

12:00

180 min

FITNESS 12:00-15:00

Fortius Fitness Centrum
Pribišová 6, 84105 Bratislava 

12:00

180 min

FITNESS 12:00-15:00

Life Gym Biskupice
Dudvažská 2F, 82107 Bratislava 

12:00

180 min

FITNESS 12:00-15:00

Life Gym Dúbravka
Saratovská 6/A, 84102 Bratislava 

12:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

12:00

240 min

FITNESS VSTUP 12:00-16:00

Fitness Astra
Martinčekova 33, 82101 Bratislava 

12:00

240 min

GYM VSTUP 12:00-16:00

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

12:00

180 min

GYM VSTUP 12:00-15:00

FlexFit
Zochová 6/8, 81103 Bratislava 

12:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

13:00

240 min

VSTUP DO FITNESS 13:00-17:00

Erem fitness
Karloveská 32, 84104 Bratislava 

13:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

13:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

14:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

14:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

15:00

180 min

FITNESS 15:00-18:00

Life Gym Dúbravka
Saratovská 6/A, 84102 Bratislava 

15:00

180 min

FITNESS VSTUP 15:00-18:00

V-Fitness
Vazovová 19, 81107 Bratislava 

15:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

15:00

180 min

FITNESS 15:00-18:00

Fortius Fitness Centrum
Pribišová 6, 84105 Bratislava 

15:00

180 min

GYM VSTUP 15:00-18:00

FlexFit
Zochová 6/8, 81103 Bratislava 

15:00

180 min

FITNESS 15:00-18:00

Life Gym Biskupice
Dudvažská 2F, 82107 Bratislava 

15:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

16:00

150 min

GYM VSTUP 16:00-18:30

Fitness Pohoda
Fedinova 2, 85101 Bratislava 

16:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

16:00

240 min

FITNESS VSTUP 16:00-20:00

Fitness Astra
Martinčekova 33, 82101 Bratislava 

16:00

240 min

GYM VSTUP 16:00-19:00

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

16:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

16:00

240 min

FITNESS VSTUP 16:00-20:00

Lokogym
Černockého 2, 83106 Bratislava 

16:30

90 min

ASHTANGA VINYASA JOGA ZAČIATOČNÍCI

DD Joga Studio
Komárovská 23,vstup z Baltskej u., 82106 Bratislava 

16:45

165 min

FREE GYM OTVORENÝ 16:45-19:30

Hard Gym
Račianska 151, 83153 Bratislava 

16:45

60 min

POWER JOGA

Fitness Astra
Martinčekova 33, 82101 Bratislava 

17:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

17:00

240 min

VSTUP DO FITNESS 17:00-21:00

Erem fitness
Karloveská 32, 84104 Bratislava 

17:00

60 min

VZPIERANIE

Hard Gym
Račianska 151, 83153 Bratislava 

17:00

60 min

KRUHOVÝ TRÉNING

Joy Zone
Fedinová 7, 85101 Bratislava 

17:30

55 min

JUMPING

Just Do Jump
Trnavská cesta 8/A vchod z Jégeho ul. , 82005 Bratislava stredisko záchrannej zdrav. služby 

18:00

180 min

FITNESS 18:00-21:00

Fortius Fitness Centrum
Pribišová 6, 84105 Bratislava 

18:00

60 min

Tabata

Move Academy
Staré Grunty 64, 84104 Bratislava 

18:00

180 min

FITNESS VSTUP 18:00-21:00

V-Fitness
Vazovová 19, 81107 Bratislava 

18:00

60 min

PLÁVANIE

Plaváreň Iuventa
Karloveská 64, 842 58 Bratislava 

18:00

180 min

GYM VSTUP 18:00-21:00

FlexFit
Zochová 6/8, 81103 Bratislava 

18:00

180 min

FITNESS 18:00-21:00

Life Gym Dúbravka
Saratovská 6/A, 84102 Bratislava 

18:00

180 min

FITNESS 18:00-21:00

Life Gym Biskupice
Dudvažská 2F, 82107 Bratislava 

18:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

18:00

60 min

SPINNING SUNDAY

Spinning Bratislava
Ivánska cesta 30/D Aircraft Sport House, 82104 Bratislava 

18:00

60 min

LES MILLS BODYPUMP

Joy Zone
Fedinová 7, 85101 Bratislava 

18:00

60 min

Latino Fit Tanec

Joy Zone
Fedinová 7, 85101 Bratislava 

18:00

60 min

JUMPING / TABATA

L-Activity
Jelšová 2, 900 25 Chorvátsky Grob – miestna časť Čierna Voda 

18:00

90 min

HATHA JOGA

DD Joga Studio
Komárovská 23,vstup z Baltskej u., 82106 Bratislava 

18:00

60 min

BODYWORK

Fitness Astra
Martinčekova 33, 82101 Bratislava 

18:15

45 min

FLOWIN

Sunflowerstudio Dúbravka
M.S. Trnavského 4, 84104 Bratislava 

18:15

60 min

CROSSFIT

Hard Gym
Račianska 151, 83153 Bratislava 

18:15

60 min

Cvičenie v tehotenstve a po pôrode

Hard Gym
Račianska 151, 83153 Bratislava 

18:15

45 min

FLOWIN

Sunflowerstudio Ružinov
Nevädzova 4, 82101 Bratislava 

18:30

60 min

HANDSTAND

Movement Tribe
Prešovská 45, v areáli, 82102 Bratislava 

18:30

60 min

BODY FORMING

Fitness Pohoda
Fedinova 2, 85101 Bratislava 

18:30

60 min

FAT BURNER

Royal Gym Vrakuňa
ZŠ Železničná 14, 82107 Bratislava 

18:30

150 min

GYM VSTUP 18:30-21:00

Fitness Pohoda
Fedinova 2, 85101 Bratislava 

18:45

60 min

TABATA FIT

Just Do Jump
Trnavská cesta 8/A vchod z Jégeho ul. , 82005 Bratislava stredisko záchrannej zdrav. služby 

19:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

19:00

240 min

GYM VSTUP 19:00-22:00

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

19:00

55 min

JUMPING

Jumping Mlyny / Fitko Mlyny
Staré Grunty 36, Átriový blok R, 84104 Bratislava 

19:00

45 min

KRUHOVÝ TRÉNING

STAR fit
Junácka 4, 83104 Bratislava 

19:15

60 min

JOGA

Sunflowerstudio Dúbravka
M.S. Trnavského 4, 84104 Bratislava 

19:30

90 min

JOGA

Hard Gym
Račianska 151, 83153 Bratislava 

19:30

60 min

PILATES ZAČIATOČNÍCI

štúdio Asmi
Tománkova 2A, 84105 Bratislava 

20:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 

21:00

60 min

SQUASH

Fajn Club
Bratislavská 1/B areál TV Markíza, 84356 Záhorská Bystrica 
Zobrazujú sa z cvičení